AUTOMOBILOVÉ ATRAKCIE PLNÉ ZÁŽITKOV UŽ DNES

V roku 2016 sme spoločne s partnerskou organizáciou Inštitút pre rozvoj spoločnosti, ktorá aktívne pôsobí globálne od roku 2009, spustili prevádzku originálnej turistickej atrakcie WINESAFARI.


Jedná sa unikátne vyhliadkové jazdy automobilom 6x6 zo sedemdesiatych rokov 20. storočia, ktoré okrem Svätého Jura, nájdu turisti najbližšie vo viniciach vo Francúzku, ale taktiež v slnečnej Kalifornii alebo Austrálii.

 

Tento vinársky a vinohradnícky turistický zážitok realizujeme primárne pre zahraničných turistov. Bezpečnú jazdu si výhradne vo svätojurskom chotári vychutnalo dodnes stovky nadšených turistov z viac ako 50-tich krajín sveta.

Všetci, ktorí sa zúčastnili, ktorejkoľvek jazdy WINESAFARI, potvrdia, že okrem dobrého vína zo Svätého Jura, lokálnych špecialít dostali aj riadnu dávku inšpirujúcich informácií o histórii mesta, faune a flóre v Malých Karpatoch, a ako sa dnes pestovatelia adaptujú na zmenu klímy s rešpektom k prírode.

 

Od roku 2016 sme prešli dlhú cestu a nadobudli veľa cenných skúseností. Veríme, že prepojením SLOVENSKÉ MÚZEUM AUTOMOBILOV - WINESAFARI vylepšíme zážitok turistov, zriadením prestupnej stanice z autobusu-vlaku - priamo na WINESAFARI atrakaciu. Rezervácie na webe:

Zážitková atrakcia WINESAFARI bola vyhodnotená domácimi a zahraničnými odborníkmi a návštevníkmi ako najlepšia turistická atrakcia v Bratislavskom kraji v rámci Regionálnej konferencie cestovného ruchu v roku 2019.


Od roku 2016 sme na atrakcii privítali desiatky novinárov a influencerov. K pozitívnej medializácii samotnej atrakcie ako aj mesta Svätý Jur v európskych médiách pribudli počas pandémie aj influenceri z Brazílie, Austrálie, Kanady alebo Spojených štátov amerických.

 

Zážitky sme okrem zahraničných turistov priniesli aj nespočetnému množstvu detí, ktoré zažili bezpečnú cestu automobilom v teréne ako ešte nikdy predtým.